GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 16969205

nr 1696 9205

Fat

+ vas, bland annat famille rose. Diameter: 6-23 cm, höjd: 14 cm

Kondition: nagg, lagningar

Utrop:

600 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 28 april 2025
kl 21:01:00